TA WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA, czyli BGŻ BNP Paribas – iKonto z cashback

Witam.

Każdy ma dziś konto w jakimś banku na które co miesiąc wpływają pieniądze z pensji. Czy zastanawiamy się czasem co oprócz niskich opłat za prowadzenie takiego ROR-u proponuje nam bank z którym współpracujemy? Powiązane konta oszczędnościowe? Kredyty i pożyczki m.in. hipoteczne na preferencyjnych warunkach jako Klientom, którym bank ufa z racji otrzymywania regularnych wpływów finansowych? Darmowe korzystanie ze wszystkich lub prawie wszystkich bankomatów w Polsce? A może i na świecie? Jak jest z oprocentowaniem takiego ROR-u lub powiązanych z nim kont oszczędnościowych?

Każdemu z nas przecież zależy na tym, żeby oprócz włożonych przez nas zasobów z wypracowanych przez nas pieniędzy mieć dodatkowo coś więcej… Słusznie Bank BGŻ BNP Paribas nazywa siebie „Bankiem zmieniającego się świata”, bo tak na przykład nie ma opłat za pobieranie gotówki z ROR-u ze wszystkich bankomatów na świecie – ZERO OPŁAT. Coraz rzadziej można spotkać taką ofertę na naszym rynku lub po upływie jakiegoś okresu promocji na brak takich cen bank zmienia politykę finansową i takie opłaty wprowadza. Niby niedużo żeby Klientów nie płoszyć, ale jednak… Paribas takich opłat na chwilę obecną nie ma wcale.

Ponadto:

  • w ramach iKonta w tym banku jest tak zwany cashback w wysokości 3% za zakupy za które płatność będzie dokonywana kartą Paribas
  • bank proponuje do aż 40 zł (czterdziestu złotych) zwrotu miesięcznie przez 5 miesięcy
  • nie będzie również opłat za prowadzenie konta w przypadku miesięcznego wpływu na konto min. 1000 zł ( tysiąc złotych)
  • KONTO jest zakładane online

Jakie korzyści wynikają z powyższego? Duże. Otóż jeżeli jesteś nowym Klientem i zrobisz co miesiąc zakupy za które zapłacisz kartą swojego nowego banku, to bank Ci zwróci Kliencie 3% od wydanej kwoty do czterdziestu złotych. I tak przez pięć miesięcy. To dużo, czy to mało? – można byłoby zapytać. I niektórzy powiedzieliby po prostu: „Jak dla kogo”. Jednak to jest coś jakby nie było plus zero opłat za prowadzenie konta. Rzadko kto w dzisiejszych czasach i w naszych polskich warunkach zarabia mniej niż tysiąc złotych netto miesięcznie – i bardzo dobrze, bo między innymi z tego powodu jest to oferta dla absolutnej większości z nas, czyli dla osób dorosłych, pracujących i mających comiesięczne zarobki i jednocześnie ludzi będących Klientami polskich banków.

Konto zakładane online to jest istne udogodnienie: nie stoimy w kolejkach, nie musimy wchodzić do budynków na wejście do których nie zawsze po prostu mamy czas. Nie jesteśmy narażani na nie zawsze sympatycznie zachowujących się innych interesantów, którym najczęściej też się spieszy i na czasie bardzo zależy, bo przecież wiadomo: CZAS TO PIENIĄDZ. Wynika on nie tylko z oszczędzanego przez nas czasu, ale w dosyć dużym stopniu właśnie z dobrego gospodarowania nim. Co więc stoi na przeszkodzie, żeby po skopiowaniu linku, wklejeniu go w pasek wyszukiwarki internetowej i otworzeniu formularza wypełnić go i założyć takie konto online? Nic na przeszkodzie nie stoi. Nic nie tracimy robiąc to a wprost przeciwnie: w ten sposób przed nami otwierają się nowe perspektywy, nowe możliwości, rozszerzenie horyzontów konsumenckich, zapoznanie się z ofertą bardzo dobrego banku jakim jest BGŻ BNP Paribas i nowa ścieżka związana ze wzbudzeniem trwałego zaufania prężnie rozwijającej się instytucji finansowej obecnej na naszym rynku usług bankowych.

Zapraszam zatem do korzystania z poniższego linku w celu wypełnienia formularza i czerpania dodatkowych korzyści, których w innych bankach brakuje:

 

 

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=e40bc4f660716e87d5f45b454dd07531

 

Proste? Proste. Opłacalne? Owszem.

 

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype