RANKING kredytów hipotecznych – co wybrać? COMPERIA pomoże.

Witam.

Ostatnio nawet modne stało się zainteresowanie ofertami banków w dużym stopniu również i po to, aby wiedzieć „co w trawie piszczy” – oczywiście w „trawie” usług bankowych. Lubimy przecież wiedzieć więcej i móc o tym mówić, pisać lub w każdy inny sposób tą wiedzą się dzielić. W coraz większym stopniu jakość naszego życia oraz naszych najbliższych zależy od tego co wiemy, co potrafimy, co umiemy, z czym wychodzimy w świat do ludzi. Umiejętność poruszania się po środowisku usług bankowych, które już coraz częściej przenoszone są w wymiar wirtualny ma ogromny wpływ na naszą teraźniejszość i przyszłość – tą bliższą jak i tą dalszą. Wystarczy radzić sobie z prostymi, podstawowymi informatycznymi zagadnieniami potrzebnymi do obsługi internetu, a szeroki temat-rzeka jakim są wirtualne finanse staje się dostępny dla wszystkich na świecie. Tak, dla WSZYSTKICH. Kuszące, mobilizujące, motywujące i przede wszystkim budujące do pracy nad sobą, nad najbliższym otoczeniem i nie tylko najbliższym… Powiedzenie: ” Myśleć globalnie – działać lokalnie” staję się coraz bardziej namacalne, wyczuwalne oraz zmaterializowane w otaczającej nas rzeczywistości.

Temat kredytów hipotecznych jest bardzo obszerny i większość zwykłych Klientów banków może się pogubić w nim. A przecież często potrzebujemy takiego kredytu, no bo gdzie mamy mieszkać? I jeżeli mamy na tyle bardzo dobrze płatną pracę, żeby móc zainteresować się ofertą, to czemu nie skorzystać, aby mieć swoje mieszkanie? Klient wówczas jest zadowolony, bo jest u siebie (jeżeli stać go na taki kredyt), bank zadowolony, bo zarabia na tym, nasza gospodarka też na tym korzysta. Wszystko dobrze, dopóki nie uświadomimy sobie, że nie zawsze potrafimy samodzielnie wybrać najlepszą dla nas ofertę. I mimo tego nie ma problemu, bo od czego w końcu są takie firmy jak Comperia? Oczywiście między innymi od tego, żeby i w takiej sytuacji pomagać Klientom, czyli nam. Zatrudnia najlepszych na rynku specjalistów od finansów w interesie których leży sprawić, aby Klienci wybrali jak najlepiej dla siebie i w rezultacie byli zadowoleni z usług proponowanych i przez polskie banki i przez Comperię. To wszystko można zgrać bez wielkiego wysiłku – wystarczy zaufać najlepszym doradcom i porozmawiać z nimi na jakże ważny zawsze temat.

O wiarygodności, rzetelności, solidności, profesjonalizmie i wielu innych cechach niezbędnych do świadczenia usług doradczych na gruncie finansowym możemy się przekonać między innymi czytając na stronie Comperii artykuł dotyczący rankingu kredytów hipotecznych dostępnych na polskim rynku w zeszłym roku. Jest on dostępny na stronie Compierii:

http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-hipotecznych.html

I tak pokrótce podsumowując na pierwszym miejscu uplasował się:

PKO BP
„WŁASNY KĄT hipoteczny” – oferta pakietowa
1 148,00 zł
miesięcznej raty

Na miejscu drugim widzimy bank:

Bank BPS
Kredyt hipoteczny „Mój Dom” – oferta promocyjna z kartą kredytową BPS Visa
1 153,00 zł
miesięcznej raty

Miejsce trzecie zajął bank:

Citi Handlowy
Kredyt hipoteczny – oferta promocyjna
1 162,00 zł
miesięcznej raty

Miejsce czwarte:

Bank Zachodni WBK
Kredyt hipoteczny – oferta promocyjna
1 172,00 zł
miesięcznej raty

Miejsce piąte zajął bank:

Alior Bank
Megahipoteka – oferta promocyjna
1 183,00 zł miesięcznej raty

Miejsce szóste:

BOŚ Bank
Kredyt hipoteczny – oferta promocyjna
1 184,00 zł
miesięcznej raty

No i w końcu miejsce siódme:

BGŻ BNP Paribas
Kredyt hipoteczny – oferta pakietowa
1 163,00 zł
miesięcznej raty

Podstawowym i najważniejszym PARAMETREM w tak konstruowanym rankingu jest wysokość raty miesięcznej gdzie raty są równe, kredyt jest udzielamy na okres dwudziestu lat w kwocie dwieście tysięcy złotych. Przy innej wysokości kwoty, innym terminie na jaki kredyt jest udzielany oczywiście takie raty ulegają modyfikacji w zależności od potrzeb i możliwości Klienta.

Naprawdę warto sprawdzić – nic nie tracimy a wiedzieć coś więcej zawsze można. Po takiej rozmowie, analizie potrzeb oraz możliwości i zastanowieniu się czy na pewno stać nas na takie miesięczne wydatki, czyli na ratę zaproponowaną przez bank i wybraną dla nas przez doradcę Comperii, można na spokojnie podjąć jakże ważna decyzję.

Warto sprawdzić. Naprawdę. Doradca Comperii bezpłatnie dopasuje ofertę do potrzeb i możliwości zainteresowanego Klienta – aby się zgłosić wystarczy wypełnić krótki formularz kopiując poniższy link i wklejając go w pasek wyszukiwarki.

 

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=c25b702295fb1793de36164bc5eede79

 

Zapraszam do sprawdzenia.

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype