Rachunek osobisty „Konto Internetowe”

Dzień dobry.

Ponownie wrócę do tematu z jakim mamy do czynienia w Alior Banku. Bank jest rzetelny, sprawdzony  godny zaufania i to są główne powody dla których warto znać jego aktualne propozycje. Dzisiaj opisywanym przeze mnie jest Rachunek osobisty „Konto internetowe”.

Już prawie standardem jest, że prowadzenie tego rodzaju kont jest dla Klienta darmowe. Tak jest i w tym przypadku. Do tego dochodzi bezpłatne prowadzenie rachunku oraz brak opłaty za kartę debetową – wystarczy zrobić płatności kartą na trzysta złotych miesięcznie. Wypłaty z bankomatów własnych na co najmniej sto złotych z bankomatu sieci Euronet na terenie całej Polski też są darmowe. Ponadto Alior proponuje zero złotych za przelewy internetowe i tak samo za wypłaty z bankomatów za granicą Polski. Jest to bardzo dobra oferta zarówno dla osób, które są już Klientami Alior Bank-u, jak też dla nowych Klientów. Warto tym kontem uzupełnić to co już mamy w Aliorze, jak też na podstawie zainteresowania tym produktem zostać stałym Klientem tego banku.

Czy jest to warte zainteresowania? Oczywiście, że tak, tym bardziej, że ofert na rynku jest dość dużo, a Klienci coraz bardziej wymagający. Warunki proponowane przez Alior Bank spełniają najwyższe standardy osób szukających dobrego startu w przyszłość w najlepszym banku lub zmiany na znacznie lepsze warunki niż mieli do tej pory, czyli do momentu poznania tej propozycji.

Dodatkowym atutem jest fakt, że to konto internetowe – jak sama nazwa wskazuje. Wszelkie formalności mamy możliwość załatwić tu zdalnie zaczynając od wypełniania prostego formularza kontaktowego kopiując i wklejając poniższy link:

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=a468b0acde246815ca4e645117b5547e

Osobiście bardzo polecam Alior Bank, ponieważ znam go zarówno od strony Klienta, jak też od strony ofertowej. Pracownicy zarówno w Oddziałach banku, jak też jego konsultanci telefoniczni są bardzo pomocni i rzetelni. Bank dba o zatrudnianie najlepszych specjalistów, którzy nie dosyć, że posiadają wiedzę merytoryczną, to też potrafią ją przedstawić w przystępny dla Klientów sposób. Czyni to kontakt z bankiem prawdziwą przyjemnością i pozostawia bardzo dobre wrażenie.

Polecam i zapraszam do skorzystania z okazji.

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype