PlusBank – Lokata Internetowa.

Dzień dobry.
Na koniec roku wspomnę o możliwości jaką dają nam ostatnio operatorzy telefonii komórkowych. Oprócz posiadania abonamentu telefonicznego czy też telefonu na kartę, użytkownik może założyć „Lokatę Internetową” – tak aktualnie nazwana jest ta możliwość w PLUS-ie, a dokładniej: w PlusBank-u.
To dobra propozycja, między innymi dlatego, że Klient nie musi zakładać konta w tym banku, żeby mieć lokatę internetową, a minimalna wymagana kwota do założenia tej lokaty to tysiąc złotych. Automatyczna odnawialność lokat to niemal standard we współczesnej bankowości, tutaj też taka opcja istnieje. Ponadto, co ważne, nie ma górnej bariery kwotowej ograniczającej Klienta zakładającego taką lokatę. Więc i Klient średnio zamożny może z tej propozycji banku skorzystać, i Klient bardzo bogaty.
Stopa procentowa na takiej lokacie jest zależna od okresu deponowania – im okres dłuższy, tym procent wyższy. Warto w rozmowie telefonicznej po wypełnieniu formularza do którego link jest na dole artykułu, dopytać Doradcę Banku o szczegóły dotyczące wysokości proponowanych odsetek.
Proponowane przez PlusBank okresy deponowania w Lokacie Internetowej to:
 – siedem i czternaście dni
 – oraz miesiące: jeden miesiąc, trzy miesiące, sześć miesięcy i dwanaście, dwadzieścia cztery oraz trzydzieści sześć miesięcy.
Kapitalizacja odsetek naliczana jest po zakończeniu okresu deponowania kwoty, a odnawialność lokaty jest automatyczna – zgodna z deklaracją Klienta.
Lokatę można założyć tylko w polskich złotówkach, co jest dosyć istotną informacją, zwłaszcza po bieżącym roku, kiedy to wartość waluty spadła znacznie. Wypłata po zakończeniu lokaty może nastąpić tylko w formie bezgotówkowej – tak samo jak wpłata podczas jej zakładania. Jest to dodatkowe zabezpieczenie środków na wypadek np. kradzieży czy zagubienia. Mało kto z resztą aktualnie nosi do banków większą kwotę w gotówce.
Poniżej link do formularza z którego warto skorzystać chociażby po to aby zapoznać się z ofertą, a możliwe że i z samej oferty też:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=a77869e6cdc47fe2c20f7d5d50ae5ad5

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype