Expander – lokata bankowa na 3% w skali roku.

Witam.

Ostatnio Comperia wprowadziła możliwość założenia lokaty przez Expander-a. Jest to „Lokata na Dobry Start – Expander” ze stałym oprocentowaniem 3% rocznie. Jest to dość korzystne oprocentowanie biorąc pod uwagę fakt, że niektóre banki obniżyły procentowy zysk z lokat nawet do dwóch procent lub jeszcze mniej. O dolnej granicy kwotowej w ofercie nie ma mowy, a górna granica to 25 tysięcy PLN.

Doradca Expander zaproponuje okres takiej lokaty po zapoznaniu się z potrzebami i możliwościami zainteresowanego.

Lokata była i jest nadal najbardziej popularną formą inwestowania pieniędzy wśród zwykłych klientów banków, więc warto zainteresować się tym co aktualnie ma do zaproponowania Expander. Marka godna zaufania, od wielu lat działająca na naszym rynku, zatrudniająca doradców z którym można porozmawiać. Dodatkowa alternatywa dla inwestowania w niepewne i nie do końca sprawdzone źródła. Na pewno jest też możliwość zainwestowania mniejszych kwot niż wspomniane na początku dwadzieścia pięć tysięcy złotych. Kwestia kilku minut rozmowy telefonicznej aby przekonać się o tym.

 

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=6569a3f04382b6e6e7ad065f22abf897&etykieta_=LINK_HOME

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype