Konto Lokacyjne w Alior Bank-u.

Witam.

Aktualnie w Aliorze jest dostępne godne uwagi konto lokacyjne. Bank kusi hasłem „Nadwyżki środków zwiększają zyski… z oszczędności”. Każdy kto posiada nadwyżki pieniędzy ma możliwość założyć konto lokacyjne w Alior Banku. Większy zysk polega między innymi na oprocentowaniu w skali roku dwa i pół procenta. Jest możliwość wpłacania i wypłacania środków według uznania i potrzeb oraz nie ma konieczności posiadania w Alior Banku konta osobistego aby móc złożyć konto lokacyjne.

Złożenie wniosku o to konto lokacyjne jest bardzo proste: wypełnienie go zajmuje tylko około pięciu minut, a pełną ochronę danych osobowych gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa proponowany przez Alior. Bank więc zapewnia swoim Klientom ochronę Ich dóbr osobistych jakimi są dane personalne pozostawione do dyspozycji Banku. Trzeba tylko przygotować dowód osobisty, minimum tysiąc złotych i postępować według instrukcji dostępnych na stronie Banku. Proste i opłacalne. Warto sprawdzić jak działa jeden z najlepszych na polskim rynku banków, który dba o zadowolenie swoich Klientów. Warto też się pospieszyć, ponieważ oferta jest aktualna do odwołania i nie do końca wiadomo kiedy zostanie zamknięta. Dla Klientów, którzy są już w Aliorze są trzy opcje do wyboru:

  1. Dotychczasowy system bankowości internetowej Alior Banku
  2. Nowy system bankowości internetowej Alior Bankudla nowych i zaproszonych klientów
  3. System BusinessPro dla klientów biznesowych

Ważna jest też możliwość sprawdzenia certyfikatu o którym wspominam wyżej i który dotyczy ochrony danych osobowych. Warto też pamiętać o zapewnieniu ochrony antywirusowej – w tej sprawie gotowe rozwiązanie proponuje Bank na stronie służącej zainteresowanym Klientom do otworzenia konta.

O czym mam tu więcej pisać? Alior Bank to bank sprawdzony na polskim rynku, godny zaufania, mający korzystne oferty, lokaty i konta. Zawsze dobrze zainteresować się co nowego proponuje aby ciągle podnoscić jakość swoich usług dbając o zadowolenie wymagających Klientów.

Kopiując poniższy link i wklejając go do wyszukiwarki internetowej można się przekonać o walorach i zaletach opisanego krótko promowanego Konta Lokacyjnego.

 

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=8273381f5d71b5d746755661bbf1c20e

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype