Konto Jakże Osobiste w Alior Bank-u.

Witam.

Bardzo ciekawą propozycją jaka pojawiła się ostatnio na naszym rynku kont osobistych jest podane w tytule Konto Jakże Osobiste w Alior Bank-u. ROR korzystny z wielu powodów. Po pierwsze dlatego, że jest zero opłaty za jego prowadzenie, po drugie też dlatego, że też nic nie kosztuje opłata za kartę debetową wydaną w ramach jego prowadzenia przez bank. Nie zapłacimy również za robienie przelewów internetowych, jeżeli je robimy w polskich złotówkach. Oznacza to, że konto, karta do niego i przelewy przez internet nie będą kosztowały wcale. Ponadto jest tutaj możliwość dobrania korzyści według aktualnych potrzeb i uznania. Wybrać możemy spośród dziewięciu możliwości wśród których dwie dodatkowe opcje będziemy mieć również za darmo. Od trzeciej za każdą dodatkową dopłacimy tylko trzy złote i pięćdziesiąt groszy. Wybieramy z:

– bezpłatne korzystanie z bankomatów na terenie Polski

– bezpłatne korzystanie z bankomatów poza granicami naszego kraju

– wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym prowadzonym przy założonym przez internet RORze

– limit bez odsetek przez dziesięć dni

– zwrot jeden procent za zakupy za które zapłacimy kartą do ROR-u

– ubezpieczenie w podróży

– Mastercard priceless specials

– pakiet assistance

– pakiet natychmiastowych przelewów

Co to wszystko oznacza? Otóż możemy bezpłatnie wypłacać ze wszystkich bankomatów bez prowizji i limitów, bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank możemy wypłacać poza granicami naszego kraju, wyższy procent na koncie oszczędnościowym do jeden procent i czterdzieści sześć setnych przy saldzie do dwudziestu tysięcy złotych. Nie zapłacimy odsetek przy zadłużeniu do jednego tysiąca złotych przez dziesięć kolejnych dni. Otrzymamy zwrot jeden procent od wartości zakupów przy zrobieniu płatności telefonem w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych. Mamy też możliwość dobrać ubezpieczenie w podróży, czyli ubezpieczyć bagaż, wykupić ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków – NNW, mieć pokrycie kosztów leczenia koniecznych podczas podróży oraz otrzymać konieczną pomoc prawną na nieprzewidziane okoliczności w trakcie jej trwania. Możemy też zbierać punkty za zakupy kartą do konta i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Jest wśród dodatkowych opcji możliwość dobrania pomocy w sytuacji powstania wypadku samochodowego, medycznego oraz domowego. Mało? To jest jeszcze pakiet natychmiastowych przelewów, czyli pięć natychmiastowych przelewów przez bankowość internetową i mobilną.

Wszystko maksymalnie pomyślane o potrzebach współczesnego, wymagającego Klienta. Naprawdę godne polecenia.

 

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=71241227d00f1a8b0f62af662ab83cfb

 

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype