Karta Kredytowa MasterCard Standard mamBONUS w BGŻ PNB Paribas S.A.

Dzień dobry.
Prawdopodobne, że już wspominałam o możliwości zamówienia w BGŻ PNB Paribas S.A. karty kredytowej mamBONUS. Najlepiej do konta osobistego w tym banku. Zawsze taki produkt warto mieć na wszelki wypadek. Karta mamBONUS to Karta Kredytowa MasterCard Standard z programem lojalnościowym, której posiadacz może korzystać z rabatów nawet do 55% w dwóch i pół tysiąca sklepach. Program przewiduje naliczanie dwóch punktów lojalnościowych za każdą wydaną złotówkę i jest możliwość zamiany tych punktów na nagrody. Klient może rozłożyć płatność za zakupy na nieoprocentowane raty w wybranych sklepach oraz mieć nieoprocentowany kredyt nawet do pięćdziesięciu czterech dni od daty dokonania płatności. Standardowo jest też opcja wypłaty gotówki w ramach dostępnego limitu gotówkowego.
Podsumowując karta z programem rabatowym mamBONUS:
1. Karta Kredytowa MasterCard Standard z programem lojalnościowym mamBONUS
2. rabaty nawet do 55% w 2,5 tys. sklepach
3. 2 punkty lojalnościowe naliczane za każde wydane 1 zł, z możliwością wymiany punktów na nagrody
4. możliwość rozłożenia zakupów na raty 0% w wybranych sklepach
5. nieoprocentowany kredyt nawet do 54 dni
6. możliwość wypłaty gotówki w ramach dostępnego limitu gotówkowego
Zapraszam do skorzystania z poniższego linku, wypełnienia formularza, zamówienia karty i sprawdzenia jak to działa:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=5c08a68e65f5541375bf566ee4edccd0

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype