ING Bank Śląski: Lokata bankowa.

Witam

Od zawsze lokaty bankowe były najbardziej polecaną i najczęściej wybieraną możliwością lokowania nadwyżek finansowych pojawiających się w budżecie domowym. Tak jest do tej pory i prawdopodobnie tak już zostanie. Z tych powodów warto więc zainteresować się ofertą ING Banku Śląskiego.

Standardowo ING proponuje lokaty terminowe w polskich złotówkach, w euro, jak i w dolarach amerykańskich.

Warianty lokat w PLN są cztery: na trzy miesiące, na sześć miesięcy, na dwanaście i na dwadzieścia cztery miesiące. Wysokość oprocentowania jest stała i oczywiście uzależniona od długości trwania lokaty na założenie której się zdecydujemy. I tak: lokata trzymiesięczna jest oprocentowana na 0,50% w skali roku, lokata założona na sześć miesięcy na 0,75%, lokata dwunastomiesięczna da nam zysk rzędu 1% w skali roku, tak samo jak lokata terminowa założona na dwadzieścia cztery miesiące.

Nieco inaczej mają się lokaty zakładane w euro. Mamy w tym banku wybór: możemy założyć te lokaty na okres dwunastomiesięczny lub dwudziestoczteromiesięczny. W obu sytuacjach ING Bank Śląski proponuje nam stałe oprocentowanie w wysokości 0,10% w skali roku.

Podobnie rzecz się ma w przypadku lokat zakładanych w dolarach amerykańskich. Podobnie co do wyboru na jaki termin je zakładamy, ale wysokość oprocentowania jest inna niż w przypadku lokat w euro. Lokata na dwanaście miesięcy założona w dolarach amerykańskich jest oprocentowana na 0,20 procent w skali roku, a lokata na dwadzieścia cztery miesiące na 0,30 procent.

Ja w szczególności zwróciłam uwagę na lokaty w naszych rodzimych złotówkach. Do wybory cztery możliwości dotyczące terminów ich trwania oraz oprocentowanie w granicach 0,50% do 1%. Co ważne – nie ma konieczności abyśmy zakładali w tym banku konto jeśli chcemy zdecydować się na taką lokatę. Minimalna kwota lokaty to 1000 złotych (jeden tysiąc złotych) oraz brak ograniczeń w maksymalnej kwocie.

Dużo? Na pewno jest to zysk gwarantowany, ponieważ bank jest stabilny i ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Ponadto standardem jest, że większość Klientów posiada lokaty w więcej niż jednym banku więc tym bardziej można się choćby porównawczo zainteresować ofertą. Zawsze wówczas mamy większą orientację co proponowane jest nam jako posiadaczom usług danego banku. Najczęściej też warto być Klientem gdy planujemy korzystać z większego zakresu usług – dla Klientów znanych bankowi najczęściej są proponowane bardziej korzystne warunki niż w sytuacji, gdy jesteśmy nowymi Klientami danego banku. Tysiąc złotych to stosunkowo niedużo aby sprawdzić jakość świadczonych usług przez bank, a wiedza taka na przyszłość może się przydać.

Warte polecenia i zwrócenia uwagi. Zawsze jest możliwość skopiowania poniższego linku i wypełnienia formularza po jego otwarciu. Oddzwoni nasz doradca z którym będzie można wyjaśnić wszystkie interesujące szczegóły. Nie tracimy nic pozostawiając na stronie jedynie swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W razie większego zainteresowania formalności są nieuciążliwe i podobne do tego przez co tak czy inaczej codziennie przechodzimy podczas organizowania sobie wszystkich innych spraw. Naprawdę polecam, bo zysk jest pewny a bank solidny.

Fakt, że oferta i bank są solidne potwierdza dostępność proponowanej przeze mnie usługi już od ponad dwóch lat. Zainteresowanie nią jest nadal i na pewno nie spada. Zadowolonych Klientów ING ma bardzo dużo i ciągle rozwija się na rynku polskim. Po prostu sprawdźmy jak u nas to zadziała.

 

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=7c4a4c9d620cb123136200d1c86a4696

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype