Dodatkowo jest również lokata HAPPY PLUS w Idea Bank-u.

Witam ponownie.

Wczoraj pisałam o lokacie HAPPY w Idea Bank-u, a dzisiaj napiszę jeszcze o bardzo podobnej lecz jednak nieco innej lokacie w tym samym banku, a mianowicie o lokacie HAPPY PLUS.

Czym one się różnią? Otóż różnica polega przede wszystkim na tym, że jest to większa wersja lokaty HAPPY. Limity kwotowe są większe, to znaczy: minimalna kwota lokaty to dziesięć tysięcy złotych i jeden grosz, a maksymalna kwota to aż sto tysięcy PLN. Jest to lokata terminowa na trzy miesiące i na trzy procent w skali roku. Tak jak u jej mniejszej „lokaty siostrzanej” –  można by rzec – również nie ma konieczności posiadania czy też zakładania jakichkolwiek innych lokat czy rachunków w Idea Banku.  I tak samo jak u mniejszej analogicznej lokaty – jest to produkt dla nowych Klientów, którzy do tej pory nie mieli kontaktu z bankiem, który je prowadzi.

Krótki czas lokaty i jej wysokie oprocentowanie czyni ją korzystną i konkurencyjną w stosunku do innych produktów dostępnych zarówno w Idea Bank-u jak i w innych polskich bankach.

„Można stać w długiej kolejce w banku, wypełniać skomplikowane i niezrozumiałe dokumenty i składać wiele podpisów? Można. Ale można też zrobić to zupełnie inaczej! Dlatego w Idea Banku, aby założyć lokatę Happy Plus, wystarczy poświęcić kilka chwil na wypełnienie prostego wniosku online.” – brzmi cytat ze strony internetowej mającej za zadanie przekonanie do podjęcia decyzji założenia lokaty bez wychodzenia z domu w prosty i wygodny sposób, czyli online. Najnowocześniejszy sposób załatwiania spraw klienckich, oszczędzający nasz czas, czyniący dopełnianie formalności wygodne i przyjemne, jak też dbający nasze nerwy, ponieważ zamiast czasochłonnego czekania w kolejkach możemy z domu, korzystając z internetu załatwić po prostu wszystko co jest potrzebne do otworzenia takiej lokaty i jej uruchomienia.

Link, który umożliwi to wszystko znajduje się poniżej i naprawdę warto z niego skorzystać:

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=8504ac652d03032063c3c6c3dc2b5b84

Czy mogę coś jeszcze dodać, aby przedstawić korzyści płynące z posiadania takiej lokaty?

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype