BGŻ BNP Paribas: Kto założył – dobrze zrobił, czyli OPŁACALNE konto ROR.

Witam.

Zacznę jak w tytule: ten, kto założył konto ROR dla Klientów Indywidualnych w BGŻ BNP Paribas ten naprawdę nie żałuje decyzji. Bank naprawdę dobry, obsługa online bez zarzutu, współpraca z profesjonalną firmą kurierską dostosowującą się do potrzeb i możliwości Kliena… Same superlatywy, tym bardziej, że system elektronicznej obsługi Klienta zadowala jeszcze bardziej niż wstępne ustalenia z bankiem. Jest karta z najnowszymi zabezpieczeniami, kod PIN nadawany sms-em , komplet dokumentów możliwością odstąpienia od umowy i z drukiem do tego przeznaczonym gdyby Klient doszedł do wniosku, że jednak z jakiegokolwiek – dla Klienta oczywiście ważnego – powodu musi lub chce się wycofać z podpisanej umowy rachunku osobistego.

I tylko korzystać. Naprawdę. Tym bardziej, że są trzyprocentowe zwroty przy transakcjach bezgotówkowych przez pięć pierwszych miesięcy od podpisania umowy, a przy wpływach comiesięcznych na co najmniej tysiąc złotych nie ma opłat za prowadzenie konta. Cóż… Każdy sam decyduje czy mu się opłaca jak również czy chce akurat w ten sposób korzystać z bankowych usług, chociaż oczywiście warto sprawdzić – przy dobrze poprowadzonej sprawie nie ma nic do stracenia i jeszcze dobrze jest coś zyskać, ponieważ tutaj takie możliwości jak najbardziej istnieją.

Przypomnieć warto, że:

  • w ramach iKonta w tym banku jest tak zwany cashback w wysokości 3% za zakupy za które płatność będzie dokonywana kartą Paribas
  • bank proponuje do aż 40 zł (czterdziestu złotych) zwrotu miesięcznie przez 5 miesięcy
  • nie będzie również opłat za prowadzenie konta w przypadku miesięcznego wpływu na konto min. 1000 zł ( tysiąc złotych)
  • KONTO jest zakładane online

Naprawdę polecam. Poniżej adres linku:

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=e40bc4f660716e87d5f45b454dd07531

 

Bank ten warto sprawdzić. Proponuję to zrobić używając skopiowanego linku znajdującego się poniżej:

https://www.bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni

Instytucja finansowa z wieloletnią, ugruntowaną na polskim rynku tradycją, godna polecenia, godna zaufania. Wszystko do przeanalizowania oraz dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz możliwości każdego użytkownika. Dlaczego warto może niekoniecznie od razu zmienić bank, ale na przykład założyć sobie drugi rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy? Chociażby dlatego, że warto to przetestować i dobrze poprowadzić: nie będzie opłat i kilka procent od bezgotówkowych zakupów bank zwróci na konto. Klient ma wówczas skalę porównawczą, nie jest zamknięty w obrębie oferty jednego banku. Klient wie również na co decyduje się świadomie znając także inne możliwości niż te wśród których obracał się do tej pory. Zawsze może wrócić do usług tylko jednego banku z którego usług do tego momentu korzystał, jeżeli widzi, że tak jest dla niego bardziej korzystnie, ale nie sądzę, że będzie chciał to zrobić w sytuacji dobrego zapoznania się z nowymi możliwościami.

Tak więc iKonto – Konto internetowe, czyli bez wychodzenia z domu… Zapraszam do skopiowania, wejścia na stronę, wypełnienia formularza i sprawdzenia:

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=e40bc4f660716e87d5f45b454dd07531

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype