Alior Bank – iKonto Biznes

Dzień dobry w Nowym Roku.
Dla odmiany wspomnę o możliwości założenia przez internet konta dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oferta jest w Alior Bank-u i została nazwana: iKonto Biznes. W dobie promowania zarabiania na prowadzeniu działalności gospodarczej, również tej jednoosobowej, bardzo ważne jest wspieranie osób decydujących się na taką formę zdobywania pieniędzy we wszelki możliwy i legalny sposób. Korzyści jakie przynoszą dla naszego społeczeństwa oraz państwa są nie do przecenienia: taka przedsiębiorcza jednostka stwarzając sobie miejsce pracy również aktywnie wpływa na rozwój gospodarczy swojego otoczenia. Płaci podatki, reguluje należności do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jest Klientem banków oraz kontrahentem swoich partnerów biznesowych. Jednocześnie przebija się przez marazm w środowisku w którym istnieje słaby wzrost gospodarczy oraz jest zauważalne bezrobocie. Taka postawa jest istotna również z punktu widzenia dawania przykładu do naśladowania dla osób poszukujących pracy oraz rozwiązań zapewniających im byt na odpowiednim poziomie.
 Propozycja jest dosyć ciekawa, ponieważ konto jest prowadzone za darmo. Tak samo otwarcie konta nie wymaga uiszczania żadnych opłat. Klient nie zapłaci również na wydanie karty do konta i za fakt korzystania z niej. Ważne jest też, że robienie przelewów krajowych nie będzie wymagało wnoszenia opłat, czy też Alior Bank nie będzie ich pobierał z konta Klienta. Tak jak za przelewy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego.
Wygodne jest to, że iKonto Biznes można założyć całkowicie online, czyli bez wychodzenia z domu. Jest to oszczędność cennego czasu Klienta.
Streszczając i podsumowując iKonto Biznes w Alior Bank-u to:
 • rachunek firmowy iKonto Biznes dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty
 • 0 zł za przelewy krajowe oraz do ZUS i US
 • założenie konta bez wychodzenia z domu, całkowicie on-line
 • brak opłat za użytkowanie konta po spełnieniu określonych warunków

Warto zapoznać się z ofertą po wypełnieniu formularza, który otworzy się po skopiowaniu linku, wklejeniu go oraz pozostawieniu swoich danych do kontaktu. Link poniżej:

 

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=7ad06d689a82c79a5f10bcd6bda91610

O Autorze 

Startuję w tej branży i przyznam, że jest to dla mnie niemal ekstremalne doświadczenie, jako że nie posiadam wykształcenia finansowego - mam wykształcenie administracyjne, czyli pokrewne prawniczemu i ciągle szukam możliwości podniesienia kwalifikacji. Jako Klientka banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo na co dzień jest potrzebne rozeznanie w sprawach związanych z pieniędzmi oraz ich gospodarowaniem. Jest to kluczowy argument, który zaważył na mojej decyzji aby wyruszyć w poszukiwanie lepszej przyszłości dla użytkowników internetu, czytelników mojego blogu jak również dla siebie, a wykształcenie finansowe zawsze można po drodze zdobyć korzystając ze wskazówek specjalistów z branży.
Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój naszych społeczeństw, do zapoznawania się z aktualnościami związanymi z naszym rynkiem finansowym oraz do rozsądnego bogacenia się.

  Znajdź mnie:
 • facebook
 • linkedin
 • skype